Blog

Kova Yeniayı Burçlara Etkileri

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ

10 Şubat’ta yaşayacağımız Kova yeniayı sizlerin gelecek planlarınızı masaya yatırıyor!

Bu yeniayla birlikte gelecek planlarınız ve hedeflerinizle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz belki bu noktada yeni gruplara dahil olabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Aynı zamanda sosyallik açısından da son derece aktif olacağınız bir yeniay olacak. Finansal anlamda beklenmedik, ani gündemleriniz olabilir. Kariyerden elde ettiğiniz gelirlerinizde artışlar olabileceği gibi belki gelecek planlarınızı hayata geçirmeye yönelik ani harcamalarda da bulunabilirsiniz. Bazılarınız da sosyal mecralardan iş teklifleri alıp yeni kazançlar elde edebilir. Bugünlerde isyankar bir enerjide olabilir arkadaş çevrenizle problem yaşamanıza neden olabilir, bundan dolayı daha kontrollü ilerlemeye özen göstermelisiniz.

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA

10 Şubat Kova yeniayı sizlerin kariyerini öne çıkarıyor!

Yeniayla birlikte kariyerinizde çığır açacak girişimlerde bulunabilirsiniz. Eğer iş arayışındaysanız yeni başvurular gündeminize gelebilir veya halihazırda bir işiniz varsa görev ve statü değişikliği ön plana gelebilir. Bu dönem isyankar bir enerji altında olabilir, üzerinizde baskı yaratan durumlara karşı ani çıkışlarda bulunarak gemileri yakabilir ve istifa edebilirsiniz. Ancak hazırda başka seçeneğiniz yoksa, otorite ile ters düşüp işten kovulmamaya dikkat etmelisiniz. Kendinizi toplum önünde daha fazla gösterme motivasyonunuzun da artacağı bir dönem olacağını söyleyebiliriz. Bir diğer taraftan evlenme/boşanma nedeniyle toplumsal statünüzde yenilikler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER

10 Şubat’ta yaşayacağımız Kova yeniayı ufkunuzu açmaya geliyor!

Hayata bakış açınız, hayat felsefeniz ve inançlarınız konusunda çeşitli farkındalıklar elde edebileceğiniz bu yeniayın sizleri geliştiren bir etkisi var. Yeni eğitim gündemleriniz ön plana gelebilir bunlar belki kişisel gelişim, yoga, meditasyon, yabancı dil, sosyal  medya gibi alanlarla ilgili olabilirken aynı zamanda kariyerinizde sizleri bir üst noktaya taşıyabilecek çeşitli eğitimler de olabilir. Bir diğer taraftan yurtdışı ve yabancılarla ilgili gündemleriniz olabilir belki vize/pasaport başvurularında bulunabilirsiniz ancak bütün bu süreçlerde arka planda gelişen beklenmedik, ani durumlar da söz konusu olabilir. Ufkunuzun genişleten, farklı bakış açıları kazandıran veya uzaklar ve yabancılar bağlantılı şaşırtıcı gelişmelerin yeniayı. 

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ

10 Şubat’ta yaşayacağımız Kova yeniayı sizleri finansal anlamda etkisi altına alıyor!

Belki teknolojik alanda bir yatırım yapma arzusunda olabilirsiniz veya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Zihninizde yatırımlarınızla ilgili birçok yeni fikir olabilir ancak biraz aşırıya kaçma eğiliminde de olabilirsiniz bundan dolayı daha tutarlı ilerlemeye özen göstermelisiniz. Daha çok online platformlardaki yatırımların ilginizi çekeceği bir yeniay olacağını söyleyebiliriz. Yine bu dönemde eşinizin veya ortağınızın maddi durumları varsa paylaşımlı mallarla ilgili birtakım beklenmedik durumlar, sosyal mecralardan kazanç teklifleri alabilirsiniz. Bu yeniay sizlere kriz yönetiminde etkin olabileceğiniz fırsatları da getirebilir. İleri teknoloji veya robotik cerrahi ile bir sağlık sorununu çözmeye yönelebilirsiniz.

ASLAN & YÜKSELEN ASLAN

10 Şubat Kova yeniayı ilişkilerinizi gündeme getiriyor!

İlişkiler ve ortaklıklarla ilgili yeni gündemleriniz olabilir belki bu anlamda birtakım girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni bir ortaklığa imza atmanız toplumsal statünüz ve kariyerinizle ilgili ani değişiklikler gündeme getirebilir. Ortaklı bir iş içerisindeyseniz zihninizin son derece aktif olduğu bu yeniayda sıra dışı, orijinal bir projeye de imza atabilirsiniz. Eğer bekar bir Aslan burcuysanız sürpriz bir ilişki başlangıcı olabileceği gibi halihazırda bir ilişkiniz varsa bu ilişkiyle ilgili sürpriz gelişmeler ön plana gelebilir belki partnerinizin aile hayatıyla ilgili gündemleriniz olabilir. Beklenmedik durumlara açık bir yeniay olduğu için tepkilerinizi kontrol etmenizde, fevri davranmamanızda fayda olacaktır. Ev ve aileyle ilgili konularda da krizli konular ön plana gelebilir, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz ancak dengeleri sağlamaya çalışmanız sizler için çok daha faydalı olacak.

BAŞAK & YÜKSELEN BAŞAK

10 Şubat Kova yeniayı sizlerin günlük rutinlerini tazeliyor!

Günlük rutinleriniz, sağlığınız, beslenme düzeniniz ve çalışma ortamınızla ilgili yeni girişimler ön plana gelebilir. Her şeyden önce sağlığınızla ilgili ihmal ettiğiniz birtakım durumlar varsa belki ileri teknolojinin ön planda olduğu bir tedavi sürecini başlatabilirsiniz. Genel olarak sağlığınızla ilgili olacağınız bu süreçte belki online diyetisyenle anlaşabilir veya internet üzerinden spora başlayabilir, online danışmanlıklar alabilirsiniz. Bir diğer taraftan eğer iş arayışında olan bir Başak burcuysanız yeni bir işe başlayabilir, online platformlarda iş yapabilir veya halihazırda çalıştığınız bir kurum varsa sıra dışı, orijinal projelere de imza atabilirsiniz ancak bu noktada çalışma arkadaşlarınızla ilişkinizde birtakım pürüzler de söz konusu olabilir bundan dolayı daha temkinli ve dengeli olmanızda fayda olacaktır. 

TERAZİ & YÜKSELEN TERAZİ

10 Şubat Kova yeniayı sizlerin aşk hayatını masaya yatırıyor!

Kova yeniayı sizlerin aşk, eğlence hayatınız, hobileriniz ve spekülatif yatırımlarınızla ilgili bir alanda gerçekleşiyor. Eğer bekar bir Terazi burcuysanız bu yeniayla birlikte sosyal medyadan biriyle tanışabilir, görüşmeye başlayabilirsiniz. Spekülatif yatırımlarınızla ilgili girişimlerde bulunma arzunuz ön planda olabilir. Aynı zamanda ilgi alanlarınızın, hobilerinizin üzerine biraz daha fazla eğilebilirsiniz belki bir hobinizle ilgili online bir eğitim gündeminiz olabilir. Ancak maddi anlamda beklenmedik, sürprizli durumlar söz konusu olacağı için harcamalarınıza ve özellikle spekülatif yatırımlarınıza dikkat etmenizde fayda olacaktır. Bir diğer taraftan sürpriz bir gebelik haberi gelecek planlarınızı değiştirebilir. 

AKREP & YÜKSELEN AKREP

10 Şubat Kova yeniayı ailenizle ilgili yeni gündemler getiriyor!

Kova yeniayı sizlerin ev, yaşam alanı ve aile hayatıyla ilgili bir alanda gerçekleşiyor. Aile içerisinde yeni alınan kararlar olabilir belki ev, arsa, gayrimenkul yatırımı yapmak veya hızlıca taşınma gibi durumlar söz konusu olabilir hatta belki bu yatırım ailecek dijital para veya borsaya yapılan bir yatırım da olabilir. Genel olarak aile içerisindeki konu ve olaylara dair farklı bir bakış açısında olabilirsiniz, ev içerisinde çeşitli can sıkıcı ve kriz çıkaran durumlar söz konusu olabilir hatta belki bu anlamda özgürlüğünüzün kısıtlanacağını hissederek biraz isyankar hareket edebilirsiniz. Bir diğer taraftan ev içerisinde uğraştıran birtakım gündemler olabilir tadilat, tamirat veya yeni bir dekorasyon yapma motivasyonuna kapılabilirsiniz.

YAY & YÜKSELEN YAY

10 Şubat Kova yeniayı sizlerin fikirlerini tazelemeye, zihninizi aydınlatmaya geliyor!

Kova yeniayı sizlere yeni bir eğitim, seyahat veya anlaşma gündemi getirebilir. Aniden çıkacağınız bir seyahat planlaması yapabilirsiniz belki uzun süredir görmediğiniz akrabalarınız varsa onlarla bir araya gelebilirsiniz. Aynı zamanda zihninizi tazeleyecek, sizleri zihinsel ve fikirsel anlamda geliştirecek online bir eğitim süreciniz olabilir hatta bu eğitim nedeniyle gündelik rutinlerinizde de değişken durumlar, beklenmedik gelişmeler ön plana gelebilir belki alacağınız bir eğitim çalışma hayatınızda bazı şeylerin farkındalığına erişmeniz konusunda destekleyici olabilir. Bir diğer taraftan yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili birtakım konular söz konusu olabilir, odağınız daha çok bu alanlara kayabilir. Zihinsel olarak fazla aktif olmanız sizleri içsel olarak biraz yorabilir kendinizi özellikle zihinsel olarak özgürlüleşme mücadelesi verebilirsiniz. 

OĞLAK & YÜKSELEN OĞLAK

10 Şubat Kova yeniayı sizlere sahip olduğunuz yeteneklerinizi fark ettiriyor!

Kova yeniayı sizlerin maddi ve manevi değerlerinizle ilgili bir alanda gerçekleşiyor olacak. Her şeyden önce gelirlerinizi arttırmaya yönelik yeni fikirler geliştirebilirsiniz belki sosyal mecralar üzerinden gelirler elde edebileceğiniz yeteneklerinizi ortaya koyabilir ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Bu anlamda arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden destekler görebileceğiniz gibi bu fikirler gelecek planlarınızla bağlantılı fikirler de olabilir. Keza manevi anlamda kendinizi daha iyi yerlere getirmek adına birtakım girişimlerde de bulunabilirsiniz. Bir diğer taraftan eğlence hayatına ve hobilerinize biraz fazla harcayabilirsiniz ancak söz konusu spekülatif yatırımlar olduğunda risk almaktan uzak durmanızda fayda var çünkü finansal anlamda beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz.

KOVA & YÜKSELEN KOVA

10 Şubat’ta burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay sizleri baştan sona değiştirmeye geliyor!

Bu yeniay öncelikli motivasyonlarınız, dış görünüşünüz ve sağlığınızla ilgili konuları ön plana getiriyor. Size motivasyon sağlayan koşullarla ve dış görünüşünüzle ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz belki sahip olduğunuz yeteneklerinizi geliştirmek istemeniz motivasyonunuzu da arttırabilir. Biraz daha isyankar olduğunuz bir dönem olabilir, çevrenize karşı bir başkaldırma, gücünüzü ortaya koyma arzunuz olabilir hatta geri dönüşü olmayacak değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Benliğinizi ve kimliğinizi özgürleştirme noktasındasınız. bu durum iş, aile veya ilişkiler arenasında kendini gösterebilir. Bir diğer taraftan yerleşim yerinizle ilgili beklenmedik, sürprizli durumlar da gündeminizi meşgul edebilir ancak bu noktada biraz daha kontrollü olmanız sizler için daha sağlıklı olacaktır.

BALIK & YÜKSELEN BALIK

10 Şubat Kova yeniayı sizi şifalandırmaya geliyor!

Kova yeniayı sizler için yenilik vadeden bir sürece işaret ediyor. Kendinizi gerek ruhsal gerek fiziksel anlamda yenileyebileceğiniz, bilinçaltınızda nereden geldiği belli olmayan korkularınızla yüzleşip bunları aşabileceğiniz birtakım fırsatlar söz konusu olabilir. Belki online terapi seansları almak, meditasyon uygulamalarından faydalanmak gibi gündemleriniz olabilir. Biraz daha yalnız kalmak, iç dünyanıza odaklanmak ve zihninizi boşaltmak yaratıcı ve orijinal fikirler üretmeniz konusunda da sizlere son derece destek olacak. Bir diğer taraftan hayatınızda çeşitli belirsizlikler belki arkadaşlık ilişkilerinizde mücadele gerektiren birtakım konular söz konusu olabilir doğruluğundan emin olmadığınız konu ve olaylara dahil olmamaya özen göstermeniz sizler için çok daha önemli olacaktır.