Astroloji Alanındaki Danışmanlıklarım

Danışmanlıklar

Öngörü, İpuçları ve Farkındalık için Danışmanlık Hizmetlerimden Faydalanabilirsiniz.

Doğum Haritası (Natal) Analizi

Natal doğum haritası doğduğumuz anda gökyüzündeki gezegen pozisyonlarını gösterir ve bu göstergeler yaşamımızda bazı olasılıklara vurgu yaparlar.
Bu harita anne karnındaki sürecimizden itibaren eğitim hayatımız, mesleki potansiyellerimiz, kariyer yaşantımız ve yeteneklerimiz, sağlık, ilişki veya evlilik, ortaklıklar, genetik mirasımız, psikolojimize dair bilgiler verirken; aynı zamanda bilinçaltı kayıtlarımız, çocuklarımız/ebeveynlerimiz ve onlarla olan ilişkilerimiz, maddi kazançlar/kayıplarımız ve daha pek çok konu ile ilgili harita potansiyellerimizi fark etmemize yarar.
Doğum haritamızın farkındalığı ile, bu potansiyellerle nasıl başa çıkabileceğimiz veya nasıl daha verimli kullanabileceğimiz hakkında farkındalık sahibi oluruz.
Doğum haritamızdaki görünümler ile ilgili hiçbir şey yapmazsak kaderimiz olabilir. Fakat doğum haritası analizinde, bu potansiyellerin veya zayıflıkların fark edilmesi, algı ve farkındalığının artması, yaşamında tekrar eden olayların altında yatan problemleri çözümlemesi ile daha kaliteli bir yaşam sürmesi mümkündür.

Analiz için doğum saatinizi net olarak bilmeniz gerekmektedir. Şayet doğum saatinizi net olarak bilmiyorsanız REKTİFİKASYON (doğum saati belirleme) hizmeti almanız gerekmektedir.

Randevu Oluştur

Gelecek Analizi

Önümüzdeki bir yıllık süreçte bizi bekleyen olumlu/olumsuz potansiyellerin değerlendirildiği analiz tipidir. Yılın ana gündemlerinin haricinde, dönemsel etkilerin neler olduğu ve bu etkilerin ve tarih aralıkları hakkında bilgilendirilme yapılır. Ayrıca yıl içerisindeki önemli
planlamalar ile ilgili kullanabileceğiniz en verimli zaman dilimleri belirlenir.

Analiz için doğum saatinizi net olarak bilmeniz gerekmektedir. Şayet doğum saatinizi net olarak bilmiyorsanız REKTİFİKASYON (doğum saati belirleme) hizmeti almanız gerekmektedir.

Randevu Oluştur

İlişki Analizi (Sinastri-Kompozit-Davison)

Astroloji hayatın birçok alanında olduğu gibi ilişkiler ve evlilik ile ilgili de birçok öngörüyü ve ipuçlarını barındırır.
Kişilerin haritaları karşılaştırıldığında birbirlerine nasıl davranacakları ve nasıl hissettirecekleri, birbirlerinden ve ilişkiden beklentileri, birbirleriyle uyum ve uyumsuzlukları ve gelecekte ilişkinizde sizi nelerin beklediğine dair bilgileri ilişki analizi ile detaylı olarak öğrenebilirsiniz.
Partnerinizle olan ilişkinizi daha yüksek farkındalıkla yaşamak ve ilişkinizdeki riskli dönemler hakkında bilgi almak için ilişki analizi danışmanlığından faydalanabilirsiniz.

Analiz için doğum saatinizin net olarak bilmeniz gerekmektedir. Şayet doğum saatinizi net olarak bilmiyorsanız Rektifikasyon (doğum saati belirleme) hizmeti almanız gerekmektedir.

Randevu Oluştur

Kariyer Analizi

Kariyerimiz, statümüz ve kazançlarımızın potansiyelleri hakkında bilgi alabileceğimiz bu danışmanlık tipinde; başarılı olabilmenin yolları, ne kadar yükselebileceğimiz, iş hayatında var olan riskler ve kaçınmamız gereken hataların neler olduğuna değinilir.
Ayrıca patronlarımız veya yanımızda çalışanlar ile ilişkilerimiz veya yeni projeler için en uygun zamanları belirlemek amaçlı da kariyer analizi ile aklınızdaki daha birçok sorulara detaylı cevaplar bulabilirsiniz.

Analiz için doğum saatinizi net olarak bilmeniz gerekmektedir. Şayet doğum saatinizi net olarak bilmiyorsanız REKTİFİKASYON ( doğum saati belirleme) hizmeti almanız gerekmektedir.

Randevu Oluştur

Reftifikasyon (Doğum Saati Belirleme) Analizi

Astrolojik analizler yapılırken kişilerin potansiyellerini ve yaşamlarında onları bekleyen olasılıkları birbirinden ayıran en önemli faktör doğum saatidir. Şayet doğum saati net olmaz ise öngörülerde tutarsızlık oluşur. Bu çalışmada belirli tekniklerle, geriye dönük yaşadığınız önemli olaylar üzerinden doğum saatiniz belirlenir.

Randevu Oluştur

Çocuklara Yönelik Doğum Haritası Analizi

Çocuklar…
En değerli varlıklarımız…
Onları yarınlarına hazırlarken yeteneklerini ve eğilimlerini belirlemek, gelişimlerini desteklemek, duygularına/düşüncelerine, travma veya psikolojik durumlarına hakim olmak, sizden ve hayattan beklentilerinin farkına varmak…
Kısacası potansiyellerini belirlemek ve onlar için en iyi seçimleri yapmanıza yardımcı olmak amacı ile tarafsız gözler ile hazırlanan analiz yöntemidir…

Randevu Oluştur

Eleksiyon (Optimum Zaman Belirleme)

Evlilik, şirket kurulumu, iş yeri açma, iş görüşmeleri, yeni işe/projeye başlama, yolculuklar, taşınmalar, yeni ortaklıklar başlatma veya sizin için önemli olan herhangi bir başlangıç zamanını oluşturmak için hazırlanan bir analiz yöntemidir.
Kişisel doğum haritanız üzerinden uygun olan en optimum zaman aralığı belirlenir.

Ahlaki kurallara ters düşen, başkalarının hayatlarını etkileyebilecek konularda ve çocuk doğumu saati belirleme ile ilgili konuda eleksiyon hizmeti verilmemektedir.

Randevu Oluştur

Danışmanlık

Randevu Talep Formu

Danışmanlık hizmetlerimden faydalanmak için randevu talep formunu doldurmanız yeterli! Yalnızca uygun olan randevu tarihleri formda sizlere sunulmuştur.

Başvurunuz için teşekkürler. Sizlere en kısa sürede dönüş sağlayacağız.
Bir sorun meydana geldi. Lütfen tekrar deneyin. (Sorunun devam etmesi durumunda [email protected] adresini kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz. )