Merhaba!

Ben, Bendegül Çandarlı!

Göksel hareketlerin insan yaşamı üzerindeki etkisine olan derin ilgimle, 2010 yılında Türkiye’nin önde gelen astrologlarından eğitimler alarak bu alanda profesyonel bir yolculuğa başladım. Ancak sadece burada durmadım; İngiltere’nin prestijli okulları olan The Mayo School of Astrology ve London School of Astrology’den de eğitimler alarak bilgimi ve tutkumu daha da genişlettim.

2013’ten itibaren bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetleri veriyorum. 2014’ten itibaren de dijital ortamda astroloji eğitimleri vererek sizlere ulaşmaya başladım. Eğitimlerimde klasik ve modern astroloji tekniklerini, haritalardaki psikolojik ve karmik bakış açılarıyla birleştirerek ilerliyorum. Hafta içi ve sonu, farklı seviyelerde ve uzmanlık alanlarında online dersler ve özel seçilmiş konulardaki seminerlerle astroloji dünyasının kapılarını öğrencilerime aralıyorum.

4.000’den fazla öğrenciye eğitim verdim ve birçok başarılı astroloji uzmanını yetiştirdim. Öğrenme aşkıyla yanıp tutuşan, bilgisini paylaşmaktan keyif alan, interaktif eğitimlere önem veren ve bu alana gönül vermiş bir astroloji tutkunuyum.

Ayrıca, danışmanlık hizmetlerimde daha etkili olabilmek için kuantum, koçluk, NLP, kabala ve theta healing gibi kişisel gelişim konularında da eğitimler alarak, gökyüzünün birçok konudaki etkisini çok daha iyi anlama ve anlatma fırsatı yarattım.

Astrolojiye olan bu tutkumu sizlerle paylaşmak, sizlere bu eşsiz bilgi ve deneyim hazinesinden faydalanma fırsatı sunmak benim hayatımın en önemli parçası. Online kurslarımda bu heyecan verici yolculuğa katılmak isteyenlerinizle bir araya geliyorum.

Aldığım Eğitimler

Astroloji ve Kişisel Gelişim Alanında Aldığım Eğitimler

Astroloji ve Füturizm – İstanbul Aydın Üniveristesi

Tradisyonel Astroloji – Göklerin Bilgeliği Okulu

Karma ve Kehanet Astrolojisi – Oğuzhan Ceyhan

Horary – Göklerin Bilgeliği Okulu

Klasik ve Modern Astroloji – The Mayo School of Astrology

Synastry (Relationship Astrology) The Mayo School of Astrology

Outer Planetary Transits – The Mayo School of Astrology

World (Social and Global Astrology) – The Mayo School of Astrology

Electional Astrology – London School of Astrology

Astrological Aspects, Locational Astrology & Forecasting – London School of Astrology (Frank Clifford)

Horary Astrology – Chris Brennan

Kuantum, Koçluk, NLP – Serpil Ciritci

Kuantum, Koçluk, NLP – İlker Yılmaz

Kabala, Theta Healing – İlker Yılmaz